Premium Sponsorluk Dosyası

Açıklamalar

Premium Sponsorluk Dosyası en çok tercih edilen paket çeşidimizdir. Fiyat/Performans olarak da en avantajlı dosya hizmetimizdir. Aşağıdaki açılır-kapanır menüden bu hizmetimizin tüm detaylarına erişebilirsiniz.

Sınırsız Revizyon

Sponsorluk Dosyası tamamlandıktan sonra düzeltmemizi istediğiniz kısımlar, hayalinizdeki dosyaya erişene kadar değiştirilir. Premium Sponsorluk Dosyasına sahip kullanıcıların içine sinmeyen bir dosyayı teslim etmeyiz.

Eşsiz Tasarım

Sponsorluk Dosyanız, etkinlik/organizasyon kategorisine özel olarak hazırlanır. Eşsiz görseller ve içerikler ile desteklenecek dosya, aynı kategorideki hiç bir sponsorluk dosyasına benzemez. Stok görseller kullanılmaz, sadece size özel içerikler oluşturulur. Eşsiz dosyanız ile fark yaratabilirsiniz.

4 Kişilik Ekip

Dosyalarınızı Anasponsor’un Sponsor Avcıları ve Ekip Liderlerinden oluşan 4 kişilik uzman ekip hazırlar. Bu ekipler bulunduğunuz sektöre göre belirlenir ve sektör dinamiklerini dikkate alarak dosyanız hazırlanır.

Geri İade İmkanı

Sponsorluk Dosyası sizlere sunulmadan önce, almaktan vazgeçmeniz durumunda bedelin %25’i sizlere iade edilir.

Canlı Destek Hizmeti

Anasponsor ekibi, Premium Sponsorluk Dosyası alan müşterine 7/24 canlı destek imkanı sağlar. Aklınızdaki her soruyu istediğiniz gün veya saatte bizlere iletebilirsiniz.

İndirim Kuponu

Sponsorluk Dosyası’ndan yapacağınız bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere %20 İndirim Kuponu! Bu kuponu arkadaşlarınıza devredebilir veya kendiniz de kullanabilirsiniz.

Anasponsor Hesaplarından Paylaşım

Sponsorluk Dosyanız, Anasponsor’un aktif olarak kullandığı sosyal medya hesaplarından arzu edildiği takdirde paylaşılır. Türkiye’nin Sponsorluk Portalı olarak da adlandırılan bu hesaplar sayesinde dosyanız, binlerce kişiye farkındalık katar ve bilinirliğinizi arttırır.

Düzeltilebilir Hali Dahil Teslim (docx, ai…)

Dosyalarınız, kimse tarafından içeriği kopyala-yapıştır yapılamayan PDF formatı şeklinde sizlere sunulur. Bunun yanı sıra bir sonraki etkinliklerinizde düzeltme yapabilmeniz için sizlerle düzeltilebilir hallerini de paylaşıyoruz. Bu durumda gelecek yıl aynı organizasyonu tekrar düzenlemek istediğinizde sadece içindeki bilgileri revize etmeniz yeterli olacaktır. Bu özellik, sponsorluk sektöründe tektir.

Öncelikli Başlangıç İmkanı

Öncelikli başlama sırası ile çalışmalarımıza Standart Sponsorluk Dosyalarından daha önce başlarız. Bu sayede dosyanız özelinde daha detaylı çalışmalar gerçekleştiririz.

Başlangıç tarihinden itibaren 14 iş günü

Sponsorluk Dosyası, ödeme yapıldığı tarihten 14 iş günü içerisinde tamamlanır ve sunulur. Eşsiz dosya elde edebilmek amacıyla, Standart Sponsorluk Dosyasına kıyasla daha ayrıntılı çalışmalar gerçekleştirilir.

Premium Sponsorluk Dosyası için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.