4. Uluslararası Sponsorluk Zirvesi

07 08-2016
4. Uluslararası Sponsorluk Zirvesi
 • 4. Uluslararası Sponsorluk Zirvesi için yorumlar kapalı
Etkinlik / Organizasyon Başlangıç Tarihi: 20 Ağustos 2016
Etkinlik / Organizasyon Bitiş Tarihi: 23 Ağustos 2016
Aynı etkinlik bu sene kaçıncı kez gerçekleşecek?: 4
Proje Amacı:

Sponsorluk Dosyanızı hazırlıyoruz. Türkiye'de prosedür gereği bile olsa sponsor bulmak için dosyaya ihtiyaç var. Eğer sponsorluk dosyanız yoksa yapıyoruz, varsa inceleyip eksik ve hatalarınızı söylüyoruz ve gerekirse revize edebiliyoruz. Standart ve Premium olmak üzere ikiye ayrılıyor ve kategorilere göre farklı fiyatları var sponsorluk dosyalarının. www.sponsorlukdosyasi.com adresinden diğer detaylara da ulaşabilirsiniz. Sponsorluk dosyası olmayan projeler ile ilgilenmiyoruz.

Talep Edilen Bütçe (TL):
1 milyon TL
Bu bütçeyi nasıl ve nerelerde kullanmayı düşünüyorsunuz? Detaylı olarak açıklayınız.:

Sponsor Bulma Hizmeti: Eğer dosyanız varsa, ve bizler de sponsorluğa yatkın ve kriterlerimize uyan bir proje olduğuna inanıyorsak sizin projenizi etkinlik portfüyümüze alıyoruz. Kurumlarla olan rutin görüşmelerimizde onların stratejilerine, hedef kitlelerine, bütçelerine uygun olabileceğini düşündüğümüzde sizin projenizi de onlarla paylaşıyoruz. Bir kuruma bu şekilde 3-4 farklı proje sunmuş oluyoruz ki kararlarını etkileyebilelim... Eğer o kurumlardan birisi sponsor olmaya karar verirse, sponsorluk bedel üzerinden, %15 ile %30 arasında bir komisyon alıyoruz. Bu durumda size özel bir çalışmamız bulunmuyor. Kurum ve projeniz uyuştuğunda karar sponsor olacak kuruma kalıyor.

Sponsor kuruma sunabileceğiniz hakları madde madde belirtiniz.:

1 - Tüm Sponsorluk Süreci: Aylık belli bir para karşılığında (1.250 TL - 2.000 TL arasında değişiyor.) A'dan Z'ye sponsorluklarınız ile ilgileniyoruz. Projenize sponsor olabilecek kurumları çıkartıyoruz, iletişim bilgilerini alıyoruz, kurumlarla iletişime geçiyoruz, size özel görüşme/randevu ayarlıyoruz, toplantılara katılıyoruz, pazarlık yapıyoruz, sponsorlukları bağlıyoruz, sponsorluk sözleşmelerini hazırlıyoruz, kurum ile proje arasında köprü görevi görüyoruz, sponsorluğun uygulanmasını sağlıyoruz ve etkinlik sonrası sponsorluk raporu hazırlıyoruz... Tüm bunlar için 2 haftalık raporları sizle paylaşıyoruz.

2- Sponsorluk Dosyanızı hazırlıyoruz. Türkiye'de prosedür gereği bile olsa sponsor bulmak için dosyaya ihtiyaç var. Eğer sponsorluk dosyanız yoksa yapıyoruz, varsa inceleyip eksik ve hatalarınızı söylüyoruz ve gerekirse revize edebiliyoruz. Standart ve Premium olmak üzere ikiye ayrılıyor ve kategorilere göre farklı fiyatları var sponsorluk dosyalarının. www.sponsorlukdosyasi.com adresinden diğer detaylara da ulaşabilirsiniz. Sponsorluk dosyası olmayan projeler ile ilgilenmiyoruz.

3- Sponsor Bulma Hizmeti: Eğer dosyanız varsa, ve bizler de sponsorluğa yatkın ve kriterlerimize uyan bir proje olduğuna inanıyorsak sizin projenizi etkinlik portfüyümüze alıyoruz. Kurumlarla olan rutin görüşmelerimizde onların stratejilerine, hedef kitlelerine, bütçelerine uygun olabileceğini düşündüğümüzde sizin projenizi de onlarla paylaşıyoruz. Bir kuruma bu şekilde 3-4 farklı proje sunmuş oluyoruz ki kararlarını etkileyebilelim... Eğer o kurumlardan birisi sponsor olmaya karar verirse, sponsorluk bedel üzerinden, %15 ile %30 arasında bir komisyon alıyoruz. Bu durumda size özel bir çalışmamız bulunmuyor. Kurum ve projeniz uyuştuğunda karar sponsor olacak kuruma kalıyor.

Beklenen toplam izleyici sayısı?: 1000
Katılımcılardan Erkek oranını yüzdelik olarak giriniz.: 50
Katılımcılardan Kadın oranını yüzdelik olarak giriniz.: 50
Proje / Etkinlik hangi Sosyo-Ekonomik gruplara hitap ediyor?:
 • A - En üst
 • C1 - Ortanın üstü
 • Hedef Kitlenizi Tanımlayın:

  Hedef Kitlemiz genç kesimdir.

  Website anasponsortr Anasponsor

  Etkinlik sahiplerine yönelik toplamda 3 adet hizmetimiz var.

  Tüm Sponsorluk Süreci: Aylık belli bir para karşılığında (1.250 TL – 2.000 TL arasında değişiyor.) A’dan Z’ye sponsorluklarınız ile ilgileniyoruz. Projenize sponsor olabilecek kurumları çıkartıyoruz, iletişim bilgilerini alıyoruz, kurumlarla iletişime geçiyoruz, size özel görüşme/randevu ayarlıyoruz, toplantılara katılıyoruz, pazarlık yapıyoruz, sponsorlukları bağlıyoruz, sponsorluk sözleşmelerini hazırlıyoruz, kurum ile proje arasında köprü görevi görüyoruz, sponsorluğun uygulanmasını sağlıyoruz ve etkinlik sonrası sponsorluk raporu hazırlıyoruz… Tüm bunlar için 2 haftalık raporları sizle paylaşıyoruz.

  Başvuru için kişisel bilgilerinizi gönderin halperkoc@gmail.com